Da li ste za nošenje maske?

Početak Forumi Javna rasprava ANKETE i javno mišljenje Da li ste za nošenje maske?

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)
  • Autor
    Članci
    Dalibor Ćalić
    Glavni majstor
    Član UdruženjaAktivnost
    DA
    Up
    3
    Down
    NE

Različite informacije i dosta nelogičnosti u društvu nas dovodi u pitanje da li da nosimo masku ili ne? Koje je vaše mišljenje? Da bi ste odgovarali na ovu temu trebate biti prijavljenji na sajt.

Mihalj
    Učesnik
    Član Udruženja

Jesam za nošenje maske u zatvorenim prostorijama gde su velike gužve,nikako duže od pola sata i nikako na otvorenom.

npantos
    Učesnik

Najbolje je objašnjeno na ovoj slici.

To je ono najosnovnije šta možemo uraditi pored pranja ruku i distanciranja. A što se tiče dužeg nošenja, maske nosite i zbog drugih, a ne samo zbog sebe. Ako može hirug da nosi ceo dan masku, možete vi.

Dalibor Ćalić
    Glavni majstor
    Član UdruženjaAktivnost

Ako može hirug da nosi ceo dan masku, možete vi.

A kud baš hirurga nađe za poređenje? Hirurg profesionalno radi u sterilnoj prostoriji na otvorenom ljudskom telu koje je podložno i najmanjoj kapljici. Ljudi moji, lično sam izgubio poverenje u sve institucije ove države pa i u zdravstvo, svaka čast pojedincima koji se iskreno trude.

npantos
    Učesnik

Pa glavni razlog ovih što neće da nose maske je taj što dugo nošenje maski može da im naškodi. Nisam još čuo da se neki zubar ili hirug žalio što mora da nosi masku.
    Ok je ako ne veruješ institucijama koji ti svaki dan drugo serviraju, ali ima nešto što se zove zdrav razum.

Ali pošto u Srbiji ljudi više veruju informacijama sa fejsbuk i viber grupa nego nauci, teško nam se piše.
    Strašno je kada ja u XXI veku moram ubeđivati ljude da zemlja nije ravna, da Bil Gejts neće da nas čipuje, i virus ubija…

Gledanje 1 članaka - 1 do 5 (od 5 ukupno)
  • Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.